Yes! We gaan sluiten!

Voor de eerste keer sinds 2004 gaan we dicht! En we zijn er trots op ook! Van 27 tot 31 december is Laméco dicht voor opdrachten van klanten. We zijn er wel, maar werken niet aan commerciële projecten. We hebben de eerste Laméco Webcamp!

Webcamp2011?

Een bootcamp is een term uit het leger die een intensieve training omschrijft. Tijdens deze trainingen worden ongetrainde en onwillende jongeren omgetoverd tot militair. Een webcamp lijkt hierop. Het helpt doorgewinterde online marketeers en developers nieuwe dingen te proberen. Gedurende onze Webcamp is Laméco 24 uur per dag open om briljante dingen te maken. Hoeft niet, mag wel. Het doel is om aan het einde van de webcamp een prototype van je idee te hebben. Dit mag alles zijn. Alle ideeën komen op onze website en op 1 februari wint het prototype met de meeste stemmen. Naast eeuwige roem en een dikke vermelding in onze hall of fame krijgt het winnende team een wintersport van Laméco aangeboden. Het gaat dus ergens over!

Waarom?

Hierdoor blijven we creatief, zien we nieuwe kansen en kunnen we de nieuwste en slimste technieken uitproberen zonder dat onze klanten er iets van merken. Een competitie element past bij ons, we houden wel van een uitdaging. Daarnaast is het natuurlijk prachtig om zo het jaar af te sluiten en fris te starten in 2012.

Aanmoedigen of volgen?

Wil je de webcampers aanmoedigen? Zien wat we aan het ontwikkelen zijn? We gaan zorgen voor veel video- en fotomateriaal. Op dit weblog, via Facebook, LinkedIn en Twitter. Je favoriete webcamper aanmoedigen kan hieronder of via Twitter met de HASH-TAK #webcamp2011.

 

Over de auteur

Daan Lammers is ondernemer bij Laméco.